PARTIZAN NASTAVIO DA MELJE U PRVENSTVU: Defanzivci doneli pobedu protiv Čukaričkog (FOTO)

NOVI TRIJUMF

Strelci su bili Vujačić i Živković

Objavljeno: 20:56h

Fudbaleri Partizana pobedili su Čukarički 2:0 u okviru 15. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su poveli u 33. minutu, golom Igora Vujačića. Slobodan udarac izveo je Miloš Jojić, a Vujačić je glavom savladao golmana gostiju Đordja Petrovića.

Partizan je do kraja poluvremena postigao još jedan gol. U trećem minutu nadoknade do odbijene lopte u šesnaestercu je došao Marko Živković, koji je zatim uputio precizan šut za konačnih 2:0.

FK Partizan, FK Čukarički

Uprkos pobedi Aleksandar Stanojević će imati problem i u pogledu povređenih igrača. Saša Zdjelar je izašao još tokom prvog poluvremena, dok se pri kraju meča Slobodan Urošević žalio na pobedu Ahilove tetive. Bek Partizana je završio meč, ali nije kao da je imao izbor s obzirom na to da su sve ismene već pre toga načinjene.

Partizan sada ima osam bodova prednosti uz utakmicu više u odnosu na Zvezdu, a u narednom kolu igra sa Proleterom. Čukarički će u istoj fazi ići na gostovanje Voždovcu.