PAUNOVIĆ NIJE USPEO DA UČINI USLUGU MITROVIĆEVOM FULAMU: Bormut savladao Reding i osamio se na prvom mestu!

čempionšip

I ne baš najbolje vesti za Mitrovića i ekipu

Fudbaleri Redinga poraženi su na domaćem stadionu od Bormuta 0:2 u meču 15. kola Čempionšipa.

Na taj način, ekipa Skota Parkera se dodatno osamila na vrhu tabele u odnosu na drugoplasirani Fulam.

Prvi gol postignut je pred samu pauzu nakon što se u strelce po 11. put ove sezone upisao nekadašnji napadač Čelsija i Liverpula Dominik Solanke.

Veljko Paunović

Englez se nije snalazio po dolasku među "trešnjice", ali je sa dolaskom Parkera zaigrao najbolji fudbal u životu kada je profesionalni nivo u pitanju,

Tačku na meč stavio je rezervista Džamal Lav tri minuta nakon ulaska u igru na asistenciju Filipa Bilinga.

Paunovićev tim za 90 minuta uputio je osam udaraca, ali nijedan nije bio u okvir gola.

Čini se da Redingove utakmice mogu da se završe samo pobedom ili porazom, s obzirom na to da su u 17 utakmica ove sezone upisali samo jedan nerešen rezultat. To se desilo u šestom kolu na susretu sa KPR.

Reding trenutno zauzima 16. poziciju nakon 15 kola i u narednom gostuje Milvolu.