NAPOLI NASTAVLJA DA POBEĐUJE: Ekipa Siniše Mihajlovića nije bila nikakav problem za tim podno Vezuva!

serija a 10. kolo

U poslednjoj utakmici 10. kola italijanske Serije A Napoli je savladao Bolonju rezultatom 3:0 (2:0).

Tako je tim Lučana Spaletija ponovo na deobi prvog mesta sa Milanom i 28 osvojenih bodova.

Meč na stadionu "Dijego Armando Maradona" rešen je već posle prvih 45 minuta.

Najpre je Napolitance u vođstvo doveo Fabijan Ruis u 18. minutu, a krajem prvog poluvremena je Lorenco Insinje iskoristio penal za 2:0.

U 62. minutu domaći su dobili novi jedanaesterac, a izvođač i epilog ponovo su bili isti.

Time je postavljem konačan rezultat ovog meča, koji je Bolonju Siniše Mihajlovića ostavio na 12. poziciji sa isto toliko osvojenih bodova.