VOJVODINA DALA PET KOMADA JAGODINI: Kolubara se revanširala Mladosti za poraz u prvenstvu, Spartak ispao!

kup srbije

Utakmice osmine finala Kupa Srbije na programu su 1. decembra

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se danas u osminu finala Kupa Srbije pošto su na svom terenu u Novom Sadu pobedili Jagodinu sa 5:1.

Jagodina je povela u 10. minutu golom Ilije Stojanovića, a izjednačio je Nebojša Bastajić u 24. Domaći su poveli u 32. minutu golom Veljka Simića, a treći gol postigao je Stefan Đorđević u 50. minutu.

Dva minuta kasnije strelac je bio Nemanja Čović, a konačan rezultat postavio je Dejan Zukić u 87. minutu.

U osmini finala je i Dubočica iz Leskovca, koja je u Subotici pobedila Spartak posle jedanaesteraca 5:4, nakon što je u regularnom delu utakmice bilo 1:1.

Takodje, plasman u osminu finala obezbedila je i Kolubara, koja je u Lučanima pobedila Mladost sa 3:2.

Utakmice osmine finala Kupa Srbije na programu su 1. decembra.