RADNIČKI IZ BEOGRADA IZNENADIO SUPERLIGAŠA: Rad slavio u Požegi, Javor bolji od Mačve Radničkom jedan gol dovoljan!

kup srbije

Mečevi osmine finala Kupa Srbije na programu su 1. decembra

Fudbaleri Javora plasirali su se danas u osminu finala Kupa Srbije, nakon što su na svom terenu pobedili Mačvu sa 2:1.

Golove za Jovor postigao je Marko Momčilović u četvrtom i 44. minutu, dok je strelac za Mačvu bio Stefan Trimanović u 23. minutu.

Iznenadjenje je pripredila ekipa Radničkog iz Beograda koja je na svom terenu pobedila Voždovac sa 2:1, i tako izborila plasman u sledeću rundu.

U osminu finala se plasirala i Bačka koja je kao domaćin nakon penala pobedila Proleter ukupnim rezultatom 4:3.

Dalje je prošao i tim Rada koji je u gostima pobedio Slogu iz Požege sa 1:0.

Istim rezultatom 1:0, Radnički iz Niša je kao domaćin pobedio Dinamo iz Vranja.

Mečevi osmine finala Kupa Srbije na programu su 1. decembra.