SPEKTAKL U VILJAREALU: Domaći u nadoknadi došli do boda protiv Kadiza, Alaves pobedio, Bilbao i Espanjol remizirali

la liga 11. kolo

Fudbaleri Alavesa pobedili su večeras na svom terenu Elče sa 1:0, u 11. kolu španske La Lige.

Strelac pobedonosnog gola za Alaves bio je Mamadou Ndiaie u 47. minutu.

Alaves je 16. sa devet bodova, dok je Elče 15. sa bodom više.

U narednom kolu, Alaves će gostovati Barseloni, dok će Elče dočekati Real Madrid.

Fudbaleri Espanjola i Atletik Bilbaa odigrali su večeras nerešeno 1:1, u 11. kolu španske La Lige.

Poveo je Espanjol golom Raula De Tomasa iz penala u 33. minutu, da bi izjednačenje Bilbau u 52. minutu doneo Injaki Vilijams.

Espanjol je deseti sa 14 bodova, a Bilbao sedmi sa 17 poena.

Espanjol će u sledećem kolu gostovati Hetafeu, dok će Bilbao gostovati Real Sosijedadu.

Fudbaleri Viljareala odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 3:3 protiv Kadiza, u utakmici 11. kola španskog prvenstva.

Kadiz je poveo u 14. minutu golom Entonija Lozana, a izjednačio je Pau Tores u 43. minutu. Novo vođstvo gostima doneo je Lozano, svojim drugim golom na utakmici u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, a treći pogodak postigao je u 52. minutu.

Viljareal je do boda došao golovima u završnici. Prvo je strelac bio Bulaje Dija u 80. minutu, a konačan rezultat postavio je Arno Danjuma golom u petom minutu nadoknade vremena.

Viljareal je u poslednje tri utakmice bez pobede i posle šestog remija u prvenstvu zauzima 12. mesto sa 12 bodova.

Kadiz je nastavio niz bez pobede i posle petog nerešenog rezultata zauzima 17. mesto na tabeli sa osam bodova.