ŽIRU DONEO MILANU POBEDU PROTIV TORINA: Salernitana preokretom došla do tri boda, Specija i Đenova remizirali

serija a 10. kolo

Specija je 17. na tabeli sa osam bodova, a Đenova ima bod više na 18. mestu

Fudbaleri Salernitane pobedili su večeras na gostujućem terenu Veneciju sa 2:1, u utakmici 10. kola Serije A.

Venecija je povela golom Matije Aramua u 14. minutu, a izjednačio je Federiko Bonacoli u 61. na asistenciju Franka Riberija. Pobedu Salernitani doneo je Andrea Skjavone, pogotkom u petom minutu nadoknade vremena.

Venecija je od 67. minuta igrala sa desetoricom, pošto je crveni karton dobio Itan Ampadu.

Posle druge prvenstvene pobede Salernitana se popela na pretposlednje mesto na tabeli sa sedam bodova. Venecija je pretrpela šesti poraz i zauzima 16. mesto na tabeli sa osam bodova.

Fudbaleri Specije i Đenove odigrali su večeras nerešeno 1:1.Specija je povela u 66. minutu kada je autogol postigao Salvatore Sirigu. Bod gostujućoj ekipi doneo je Domeniko Krišito golom iz jedanaesterca u 86. minutu.

Specija je 17. na tabeli sa osam bodova, a Đenova ima bod više na 18. mestu.

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na svom terenu Torino sa 1:0, u 10. kolu italijanske Serije A.

Strelac pobedonosnog gola za Milan bio je Olivije Žiru u 14. minutu.

Milan je prvi sa 28 bodova, dok je Torino sa 11 poena na 13. mestu.

U narednom kolu, Milan će gostovati Romi, dok će Torino dočekati Sampdoriju.

Serija A, 10. kolo

Venecija – Salernitana 1:2 (Aramu 14 ; Bonacoli 61, Skjavone 90+5 Specija – Đenoa 1:1 (Sirigu 66ag ; Krišito 82p)

Milan – Torino 1:0 (Žiru 14)