HETAFEU NE POMAŽE NI NOVI TRENER: Selta je bila ubedljiva u poslednjoj utakmici 10. kola Primere!

la liga

Fudbaleri Selte ubedljivo su savladali Hetafe rezultatom 3:0 (0:0) u poslednjoj utakmici 10. kola španske La lige.

Tim iz predgrađa Madrida nastavio je tako svoj niz loših rezultata, još uvek bez ijedne pobede ove sezone.

Zapravo, i dalje je na samo dva osvojena boda do kojih je došao u prethodne dve runde.

Novi neuspeh nanela je Selta koja je, posle ne preterano zanimljivog prvog poluvremena, u drugom "dodala gas" i deklasirala Hetafe.

Goste iz Viga je u prednost doveo Santi Mina u 55. minutu, da bi već tri minuta kasnije Jago Aspas duplirao vođstvo.

Sve je bilo rešeno od 63. minuta kada je štoper domaćih Đene dobio direktan crveni karton, a brojčana nadmoć iskorišćena je u 73. minutu kada je Mina svojim drugim golom postavio konačnih 3:0.