BOMBA SRBINA: Gol za pobedu pred sam kraj meča! (VIDEO)

ima projektil u nozi

Dok je ceo svet gledao Ligu šampiona, u MLS ligi briljirao je Srbin

Objavljeno: 11:28h

Luka Stojanović je na fantastičan način u praktično poslednjim sekundama meča "probušio" mrežu Sinsinatija i obradovao navijače Čikaga pošto su došli do tek drugog trijumfa na gostovanju ove sezone, ali sigurno najslađa tri boda u poslednjih nekoliko sezona - 4:3 (2:2).

Slovenački fudbaler Berić je sa dva brza gola doveo Čikago do 2:0 već do 17. minuta, međutim Akosta i Vaskez su do poluvremena izjednačili rezultat i srušili sve dobro što je "Fajr" uradio.

Uspeo je Medran da u 71. minutu donese drugo vođstvo Čikagu na meču, međutim u prvom minutu nadoknade je Bleket pogodio za 3:3 i euforiju domaćih navijača, ali nije se tu sve završilo. Srpski fudbaler Stojanović, koji je ušao u 86. minutu u igru, dao je poslednju reč.

Sačekao je loptu na 20 metara i ispalio projektil u mrežu Sinsinatija, zbog kog se domaći trener uhvatio za glavu. Izgleda da nisu dobro skautirali kakav šut ima bivši igrač Čukaričkog.