LUČANCI IGRAJU SVE BOLJE: Metalac doživeo drugi uzastopni poraz

SUPERLIGA, 13. KOLO

Strelci za Mladost bili su Saše Jovanović i Janko Tumbasević

Objavljeno: 00:35h

Fudbaleri Mladosti pobedili su na gostujućem terenu u Gornjem Milanovcu Metalac sa 2:0, u utakmici 13. kola Superlige Srbije.

Ekipa iz Lučana povela je u 14. minutu golom Saše Jovanovića, a pobedu je obezbedio Janko Tumbasević pogotokom u 65. minutu.

Posle druge uzastopne pobede, ukupno treće u ligi, Mladost je 14. na tabeli sa 11 bodova. Metalac je pretrpeo drugi uzastopni poraz, ukupno šesti i ima 12 bodova na 13. mestu.

U sledećem kolu u subotu, Mladost će dočekati Kolubaru, a Metalac će igrati u Subotici protiv Spartaka.

Danas je u Nišu trebalo da se odigra utakmica Radničkog i kragujevačkog Radničkog 1923, ali je odložena zbog bolesti većeg broja igrača gostujuće ekipe. Kako je saopšteno iz Zajednice Superlige, ta utakmica biće odigrana u prvom slobodnom terminu, koji će biti naknadno saopšten.