MITROVIĆ I EKIPA SE NISU DOBRO PROVELI NA GOSTOVANJU: Fulam poveo, pa pretpeo katastrofu!

čempionšip

Objavljeno: 18:09h

Fudbaleri Fulama doživeli su ubedljiv poraz na gostovanju Koventriju 4:1 u 11. kolu Čempionšipa.

Posle prvog poluvremena ništa nije nagoveštavalo da bi londonski tim na čelu sa Aleksandrom Mitrovićem mogao tako da prođe.

Vodio je autogolom Kajla Mekfazdena u 18. minutu i činilo se da ide ka pobedi.

Međutim, domaćin je u nastavku postigao četiri gola, a već u šestom minutu nastavka prekrenuo preko Mikela Đokeresa i Matjua Godena iz penala.

Jan Matsen je doneo sigurnih 3:1 u 61, da bi u 70. minutu Đokeres stavio tačku svojim drugim pogotkom.

Mitrović je odigrao ceo meč i dobio žuti karton.

Fulam je ostao na petom mestu sa 20 bodova, s kog ne može da sklizne, dok je Koventri treći sa dva više.