KRISTAL PALAS NIJE USPEO DA SAČUVA PREDNOST SA POLUVREMENA: Remi u poslednjem kolu šestog kola Premijer lige!

podela bodova

Tim Patrika Vijere od samog početka je pred svojim navijačima igrao ofanzivnije i to se isplatilo u nadoknadi prvog poluvremena.

Remijem Kristal Palasa i Brajtona rezultatom 1:1 (1:0) završeno je šesto kolo engleske Premijer lige.

Gostujući tim mogao je na "Selhurst parku" da pobedom zauzme lidersko mesto na tabeli, što bi bilo potpuno neočekivano, ali "galebovi" to nisu uspeli.

Tada je Trosard neoprezno startovao nad Galagerom i oborio ga u kaznenom prostoru, a udarac sa 11 metara u gol je pretvorio Vilfrid Zaha.

Brajton do same završnice nije dolazio do prave šanse, a onda je Nil Maupaj u petom minutu nadoknade izjednačio.

Pobegao je odbrani domaćih i efektno lobovao golmana čime je kaznio prethodne promašaje domaćih igrača.