MILINKOVIĆ SAVIĆ NIJE USPEO DA SAČUVA MREŽU: Torino odigrano nerešeno sa Venecijom, Lukić 90 minuta na terenu!

serija 6. kolo

Fudbaleri Venecije i Torina odigrali su večeras nerešeno 1:1, u šestom kolu italijanske Serije A.

Poveo je Torino golom Josipa Brekala u 56. minutu, da bi izjednačenje Veneciji doneo Matia Aramu golom iz penala u 79. minutu.

Torino je od 78. minuta igrao sa igračem manje nakon što je drugi žuti karton dobio Kofi Djidji.

Za ekipu Torina, srpski internacionalci Vanja Milinković Savić i Saša Lukić odigrali su svih 90 minuta.

Venecija je 18. sa tri boda, dok je Torino deveti sa osam poena.

U narednom kolu, Venecija će gostovati Kaljariju, dok će Torino dočekati Juventus.