KOSTIĆEV GOL NIJE BIO DOVOLJAN: Ajntraht ispustio pobedu u završnici meča (FOTO)

BUNDESLIGA, 4. KOLO

Fudbaleri Herte pobedili su na gostujućem terenu Bohum sa 3:1, a istim rezultatom Borusija je u Menhengladbahu pobedila Arminiju iz Bilefelda

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta i Štutgarta odigrali su danas nerešeno 1:1, u meču četvrtog kola Bundeslige.

Srpski fudbaler Filip Kostić doveo je domaći tim u prednost u 79. minutu, a izjednačenje gostima doneo je Omar Marmuš u 88. minutu. Kostić je za domaći tim igrao od 59. minuta.

Gosti su od 82. minuta igrali sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Valdemar Anton.

Fudbaleri Herte pobedili su na gostujućem terenu Bohum sa 3:1 i tako ostvarili prvu pobedu u šampionatu.

Herta je povela golovima Suada Serdara, u 37. i 43. minutu, a zatim je gol za domaće, u 59. minutu postigao Simon Coler. Pobedu berlinskoj ekipi obezbedio je Mizian Maolida u 78. minutu.

Fudbaleri Borusije pobedili su na svom terenu u Menhengladbahu Arminiju iz Bilefelda sa 3:1. Domaći su poveli golom Larsa Štindla u 35. minutu, a izjednačio je Masaja Okugava u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Ekipa iz Menhengladbaha ponovo je do prednosti stigla u 69. minutu drugim golom Štindla na utakmici, a konačan rezultat postavio je Denis Zakarija u 72. minutu.