GRINVUD UKROTIO VUKOVE NA MOLINOU: Matić bio na klupi, Totenhem i dalje bez greške, Barnli i Lids podelili bodove!

premijer liga 3. kolo

Odigrane su sve utakmice trećeg kola Premijer lige

Objavljeno: 08:20h

Fudbaleri Totenhema pobedili su danas na svom terenu ekipu Votforda sa 1:0, u meču trećeg kola Premijer lige.Jedini gol na meču postigao je Hjeon Min Son u 42. minutu.

Londonski klub tako je upisao i treću pobedu u prvenstvu i sada je prvi sa devet bodova, dok je Votford na 12. mestu sa tri boda.

Barnli i Lids odigrali su nerešeno 1:1.

Domaći tim je poveo golom Krisa Vuda u 61. minutu, a bod Lidsu doneo je Patrik Bamford u 86. minutu meča.

Lids je 15. sa dva boda, dok je Barnli upisao prvi bod u prvenstvu, i nalazi se na 16. mestu.

Fudbaleri Mančester junajteda su pobedili na gostovanju Vulverhemptonu sa 1:0. Jedini gol je postigao Mejson Grinvud u 80. minutu.

Ovo je Junajtedu drugi trijumf ove sezone i trenutno se nalaze na trećem mestu tabele Premijer lige. Sa druge strane, Vulvsi su na dnu tabele i trenutno bez pobede.

U sledećem kolu Mančester će dočekati Njukastl, a Vulverhempton ide u goste Votfordu.

Premijer liga 3. kolo: (nedelja):

Barnli-Lids 1:1 (Vud 61; Bamford 86)

Totenhem-Votford 1:0 (Son 42)

Vulverhempton-Mančester junajted 0:1 (Grinvud 80)