IMALI SU IZ CRNO-BELOG TABORA ŠTA DA VIDE: Protivnik Partizana u derbiju prvenstva razbio učesnika Lige šampiona!

dali im šest komada

Podsetmo, Partizan i klub iz Belgije prvu utakmicu u Ligi konferencija igraju 21. oktobra od 21 sat u Beogradu.

Objavljeno: 08:19h

Gent će igrati sa Partizanom u grupnoj fazi Lige konferencija. Posle meča sa Klub Brižom u 6. kolu belgijskog prvenstva na "Gelamko areni" i pobede od 6:1 jasno je da crno-belima neće biti lako u ovom duelu.

Moćno je na terenu delovao Gent i pokazao da je reč o kvalitetnoj ekipi koja u posldnjih pet mečeva u svim takmičenjima upisala četiri trijumfa i samo jedan poraz.

Već posle 15 minuta domaćin je vodio sa 2:0, pogocima Tisudalija i De Sara. Do kraja prvog poluvremena mreža Klub Briža se zatresla još jednom, a strelac je bio Fortuna.

Gent je bolje počeo i drugi deo meča, pa je Bezus povećao na 4:0. Uspeli su gosti da smanje preko Vanakena, ali to je bilo sve od njih.

Do kraja utakmica još dve lopta su završile iza leđa Simona Minjolea. Upravo je golman šampiona Belgije postigao autogol, a uspeo je da ga savlada i Depoitr.

Nakon ove utakmice Gent zauzima deveto mesto na tabeli sa sedam bodova, dok je Klub Briž treći sa 11.