PRVA POBEDA NOVOG PAZARA, METALAC PAO U FINIŠU: Spartak nolsi tri boda iz Surdulice!

superliga srbije, 7. kolo

Pre golova je poništenpenal za domaćina posle konsultacije sa sudijama iz VAR sobe

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas gostujući tim Metalca iz Gornjeg Milanovca sa 2:0, u utakmici sedmog kola Superlige Srbije.

Pred praznim tribinama Gradskog stadiona, prvi ovosezonski trijumf Pazaraca nagovestio je Almir Aganspahić, koji je bio precizan u 79. minutu.

Konačan rezultat postavio je Danko Kiković u 88. minutu.

Glavni sudija Aleksandar Živković prethodno je u 66. minutu dosudio jedanaesterac za domaćina, kada je Bojan Mlađović igrao rukom posle udarca glavom Filipa Pavišića, ali je posle konsultacije s VAR-om poništio svoju odluku.

Posle nekompletnog kola, Metalac i Novi Pazar zauzimaju 13. i 14. poziciju na tabeli sa po četiri boda.

Novi Pazar u sledećem kolu gostuje lazarevačkoj Kolubari, a Metalac igra protiv Vojvodine u Novom Sadu.

Fudbaleri Spartaka pobedili su u gostima Radnik sa 2:1.

Strelci za Spartak bili su Srđan Hrstić u 37. i Nikola Srećković u 60. minutu, dok je gol za Radnik postigao Uroš Milovanović iz penala u 79. minutu.

Spartak je od 74. minuta igrao sa igračem manje, nakon isključenja Milana Jezdimirovića.

Spartak je četvrti sa 11 bodova, dok je Radnik na šestom mestu sa devet poena.

U narednom kolu, Spartak će dočekati TSC, dok će Radnik gostovati Napretku.