MAJORKA U PRIMERI KAO U SEGUNDI: Sa Valensijom izbili na čelo, pali Espanjol i Alaves!

la liga, 3. kolo

Danas su se igrala dva meča 3. kola španskog prvenstva

Fudbaleri Majorke pobedili su večeras na svom terenu Espanjol sa 1:0, u trećem kolu španske La Lige.

Strelac pobedonosnog gola za Majorku bio je Daniel Rodriges u 27. minutu.

Espanjol je od petog minuta sudijske nadoknade igrao sa igračem manje, nakon što je direktan crveni karton dobio Serhi Gomes.

Posle tri kola, Majorka je zabeležila dve pobede i jedan remi, dok je Espanjol upisao dva remija i jedan poraz.

Takefusa Kubo, FK Majorka, Espanjol

U narednom kolu, Majorka će gostovati Atleti Bilbau, dok će Espanjol dočekati Atletiko Madrid.

Valensija je kao domaćin bila ubedljiva protiv Alavesa - 3:0.

Strelci su bili Vas u trećem minutu, Soler u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena i Gedeš u 60. minutu.

Uroš Račić je igrao za "slepe miševe" od 68. minuta.

Valensija će prenoćiti na vrhu tabele sa sedam bodova iz prva tri kola, koliko ima i Majorka. Alaves je poslednji bez boda.