OVO SE NE VIĐA SVAKI DAN: Bajern kao da je igrao vaterpolo, a ne fudbal!

NEVEROVATNO

Fudbaleri Bajerna iz Minhena su sa ogromnih 12:0 pobedili Bremer u utakmici prvog kola kupa Nemačke.

"Petarda" za poluvreme, "dvanaestica" na kraju – dominantna pobeda Bavaraca u prvom kolu kupa nad slabašnim Bremerom.

Sve je počelo još u 8. minutu kada je Čupo Moting zatresao mrežu, da bi u 16. minutu Musiala pogodio za vođstvo 2:0.

Nije bilo ni 30 minuta fudbala na semaforu kada je Bajern poveo sa 3:0, a zasluge su išle Varmu koji je postigao autogol.

Do kraja prvog poluvremena je postignuto još dva pogotka, a oba puta je strelac bio Erik Maksim Čupo Moting i Bajern sa 5:0 odlazi na takozvani veliki odmor.

Nastavili su da "melju" izabranici Julijana Nagelsmana, pa je već u 46. minutu Tilman postigao i šesti gol za Bajern, a minut kasnije Musiala povećava na 7:0, da bi se za 8:0 postarao Lieroj Sane u 65. minutu.

Ostao je Bremer sa igračem manje već u 76. minutu, kada je Nobile zaradio crveni karton. Kuisans je samo 4 minuta nakon toga postigao i deveti gol za Bajern, a na 10:0 povisio je Čupo Moting, da bi 11:0 u 86. minutu postavio Sar.

I, za kraj, 12:0 za Bajern je na semaforu pisalo od 88. minuta kada je Toliso postigao poslednji gol na meču.