MEDITERANSKA KRV PROKLJUČALA: Navijači Nice ušli na teren i TUKLI SE sa igračima Marseja, njih predvodio SAMPAOLI!

opšta ludnica u francuskoj

Strasti su se toliko uzburkale u jednom od "mediteranskih derbija" francuske Lige 1 da isti nije ni završen.

Nica je dočekala Olimpik Marsej i vodila golom Kaspera Dolberga u 49. minutu 1:0 kada je u 76. minutu došlo do prekida meča.

Dimitri Paje se spremao da izvede korner, a navijači Nice su ga zasipali flašama. Kada je on jednu flašu vratio ka njima, nastao je opšti haos.

1 / 5 Foto: Profimedia

Besni navijači su utrčali na teren, jednog je nokautirao jedan od ljudi iz stručnog štaba Marseja udarcem laktom u grlo, Alvaro je takođe bacao predmete na tribinu...

Živce je izgubio i temperamentni trener gostiju, Argentinac Horhe Sampaoli koji je umesto da smiruje igrače hteo da se obračuna sa nekim pa su oni njega smirivali.

Komešanje je preraslo u pravi haos pa su redari i obezbeđenje, uz asistenciju policije jedva uspeli da izvedu igrače sa terena, vrate navijače na tribine, ali je utakmica ipak prekinuta.