DAN NEREŠENIH REZULTATA: Depaj spasio Barselonu od poraza u Bilbau (FOTO)

španija, la liga, 2. kolo

Jedinu pobedu u utakmicama koje su odigrane u subotu u Španiji zabeležila je Majorka koja je sa 1:0 pobedila Alaves u gostima

Objavljeno: 00:34h

Fudbaleri Atletik Bilbaa i Barselone odigrali su 1:1, u drugom kolu španskog prvenstva.

Atletik je bio bolji, posebno u prvom poluvremenu, kada je imao brojne šanse. Vodeći gol postigao je Injigo Martiznes u 50. minutu, a u 75. je izjednačio Memfis Depaj.

Atletik ima dva boda iz prva dva kola, dok je Barselona remizirala posle pobede na početku sezone.

Fudbaleri Granade i Valensije takođe su odigrali nerešeno 1:1. Espanjol i Viljareal igrali su nerešeno bez golova, a jedinu pobedu u utakmicama koje su odigrane u subotu kada je reč o Španiji zabeležila je Majorka koja je sa 1:0 pobedila Alaves u gostima, golom Fera Nina u 80. minutu susreta.