LALATOVIĆ POBEDIO U SAUDIJSKOJ ARABIJI: To je srpski trener znao da proslavi na njegov način!

očekivano

Nenad Lalatović je proslavio prvi trijumf od kako je prešao u Saudijsku Arabiju na klupu Al-Batina.

Njegov tim savladao je Abhu rezultatom 2:1 (1:0) i to u veoma zanimljivoj završnici.

Poveo je Al-BAtin golom Jusefa El-Jebila u 16. minutu, a minut pre kraja, u 89. je stiglo izjednačenje preko Amina Atoučija.

Kada se činilo da će meč biti završen remijem, Fabio Abreu je u 95. minutu postigao gol za 2:1.

Lalatović ga je proslavio u svom stilu, ali je bila podignuta zastavica za ofsajd.

Ipak, javio se VAR, potvrdio da je bila dozvoljena pozicija i Lalatović je tako na "slađi način" upisao prvu pobedu na novom poslu.

U narednom kolu njegov tim gostuje prvoplasiranom Al-Hilalu.