Ne idem u Srbiju zbog Mamića i Šukera, ostajem ovde da im j**em sve po spisku!!
Legendarni trener se oglasio povodom mogućeg dolaska na klupu Spartaka iz Subotice, a izgleda da od svega neće biti ništa zbog dvojice ljudi koji ga uporno "teraju" negde
Objavljeno: 18:09h
Andrija Bulatović
Legendarni trener Ćiro Blažević odbacio je mogućnostSpartaka iz SuboticeZdravka Mamića Davora Šukera terali da preuzima klubove koje nije želeo.
Kadar nevera: Ćiro Blažević seda na klupu Spartaka iz Subotice?! (FOTO)Dado ĐilasSine, istina, zvali su me iz Spartaka i na tome sam im jako zahvalan. Zaista sam počastvovan. ne verujem da će biti išta od svega toga.Nema šanse da dozvolim da Mamić i Šuker likuju. Ne želim da ih učinim srećnim i ostajem tu kako bih mogao da im j**em sve po spiskuE pa neće moći Blažević za portal Index.hr.Stevan Mojsilovićotpušten sa mesta šefa stručnog štaba subotičkog timada je Ćiro "prvi pik" Superligaša, ali po svemu sudeći, do dogovora neće doći.