ZVEZDA JE ELIMINISANA: Šerif nastavlja put ka LIGI ŠAMPIONA, pričaće se o njegovom GOLU!

kvalifikacije za ligu šampiona

Sva dešavanja sa utakmice pratili ste na portalu Espreso

Objavljeno: 21:02h

Fudbaleri Šerifa pobedili su Crvenu zvezdu sa 1:0 u Moldaviji.

Posle 1:1 u Beogradu, Zvezda je rezultatom 1:0 izgubila od moldavskog Šerifa u Tiraspolju.

Strelac je bio Danilo Arboleda u nadoknadi poluvremena.

Zvezda će evropski put nastaviti u baražu za Ligu Evropa. Tamo će joj rival biti poraženi iz duela Jang Bojsa i Kluža.

Šerif će u baražu za Ligu šampiona igrati protiv boljeg iz dvomeča Dinamo Zagreba i Legije.

FK Crvena zvezda, FK Šerif

Sva dešavanja sa utakmice pratili ste na portalu Espreso!

GOTOVO JE! 1:0 za Šerif.

89' Probao je Rodić, centrirao, ali niko da naleti na loptu!

83' U velikom je problemu Zvezda. Nema rešenje za Šerif.

73' Sve je manje vremena.

67' Ivanić je sam izbio pred golmana domaćih! Šutirao je pravo u njega, najbolja prilika na meču!

66' Opsada gola Šerifa se nastavlja! Sve je više pukotina!

63' Totalna ofanziva Zvezde! Crveno-beli su u ovim momentima mnogo bolji rival!

57' Velika šansa za Veljka Nikolića, nema gola!

46' Meč je nastavljen! Krstović je ušao umesto Dionija, a umesto Falka Ben.

GOTOVO JE PRVO POLUVREME!

1 / 4 Foto: Starsport©

47' Arboleda daje gol. Vodi Šerif 1:0. Opet posle prekida primaju gol crveno-beli. Nije dobro. Čini se da je gol bio neregularan...

46' Sada je Falko šutirao iz daljine, imamo prvi šut u okvir gola. Ukupno šesti Zvezdin.

39' Nova bomba Kataija, opet nema gola. Sada je gađao sa 18 metara, preko gola.

36' Ivanić sada lansira loptu sa 30 metara preko stadiona. NE blista Zvezda u prethodnim minutima.

32' Sve neke "četvrt prilike" na obe strane. Zanimljivo je da oba beka domaćih imaju po karton.

26' Najopasniji igrač Zvezda - Degenek! Kad god krene gore, nastane neki džumbus.

25' Kakva dalekometna paljba Kataija! Lopta ipak pored gola, sjajan udarac.

23' Šerif je imao inicijativu nekoliko minuta, ali sada stiska Zvezda. Za sad egal utakmica.

15' Probao je Dulanto ovde glavom, ali ode pored gola.

13' Zvezda je već imala tri kornera, ali osim one šanse za Degeneka nije bilo opasnosti.

9' Crveno-beli su za nijansu opasniji za sad. Igra se veoma brzo na obe strane, publika ima šta da vidi.

3' Degenek sa ivice peterca posle kornera šutira pored gola, umalo gol! Kakva šansa!

2' Odmah su krenuli i jedni i drugi u žestokom ritmu.

19:00 - MEČ JE POČEO!

18:00 - Poznati su sastavi!

Zvezda: Borjan, Gajić, Dragović, Degenek, Rodić, Sanogo, Ivanić, Katai, Falko, Srnić, Dioni.

Šerif: Atanasidis, Žulien, Arboleda, Dulanto, Kristiano, Ado, Til, Kolovos, Traore, Kastanjeda, Luvanor