BRUKA FUDBALERA AJNTRAHTA: Ekipa iz Frankfurta bez Kostića izbačena iz Kupa od trećeligaša!

naivjači su sigurno ogorčeni

Ajntraht je 2018. godine podigao trofej namenjen osvajaču Kupa Nemačke, tri godine kasnije ispao je u prvom kolu od trećeligaša Manhajma (2:0).

Tim Filipa Kostića odigrao je jako loš meč. Iako treba istaći da je klub iz Frankfurta imao kontrolu lopte, ali bez rezultata.

Manhajm je u trenucima kada je imao loptu napadao, a najbolje u prilog tome koliko su konkretni bili govori podatak da je Kevin Trap imao deset intervencija pred golom.

Novi trener Ajntrahta Oliver Glazner po lošem će pamtiti svoj debi, a u timu nije bilo ni Filipa Kostića.

Domaćin je poveo u 48. minutu posle kornera golom Segerta, a samo četiri minuta kasnije Bojambe je postavio konačnih 2:0!