Dva autogola, pašnjak i podela bodova: Zvezda kiksnula u Subotici! (VIDEO)

superliga 13. kolo

Fudbaleri Spartaka uspeli su da remiziraju sa srpskim šampionom
Objavljeno: 16:57h

Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da ostvare četvrtu vezanu pobedu u Superligi Srbije.

Crveno-beli odigrali su samo 1:1 u Subotici protiv Spartaka u okviru 13. kola srpskog šampionata.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Domaća ekipa prikazala je sjajnu igru protiv srpskog šampiona i potpuno zasluženo osvojila bod, dok bi Miodrag Božović trebalo da bude zabrinut partijom svojih izabranika, uprkos užasnom terenu!

MANOJLOVIĆEVE BRAVURE: Ispravite nas ako grešimo, ali Zvezda dugo nije imala boljeg golmana! (VIDEO)

Zvezda naredni meč igra na svom terenu protiv Rada (nakon Kupa Srbije), dok "Golubovi" gostuju Metalcu!

U prvom poluvremenu videli smo otvoren fudbal i dosta prilike na obe strane, ali je samo jedna lopta završila u mreži, iako je moglo mnogo više.

Bilo je to u 37. minutu, kada je posle prodora i centaršuta Dušana Anđelkovića, Radovanović postigao autogol, čime je Zvezda stigla do vođstva.

Kako se ovo promaši? Poletanović nije mogao da ima bolju priliku za postizanje gola! (VIDEO)

I u nastavku igre smo mogli da vidimo dosta šansi, takođe na obe strane...i ponovo samo jedan pogodak...i ponovo autogol.

Igrao se 65. minut, kada je posle velike gužve i karambola, Marko Petković zatresao svoju mrežu.

Ivkoviću zaklele se čete, Srbi će tebe da osvete: Navijači Spartaka odali počast ubijenom Deliji! (FOTO)

Usledili su ataci crveno-belih, ali se rezultat nije menjao!