PRE SKORO GODINU DANA JE DOŽIVEO TEŠKU POVREDU GLAVE: Sada se sa čalmom vratio na teren i postigao gol!

svaka čast

Portugalski napadač Raul Himenez vratio se na teren po prvi put nakon teške povrede glave.

Napadač Vulverhemptona van terena je bio još od novembra prošle godine kada je zadobio tešku povredu glave u susretu protiv Arsenala.

On je zadobio frakturu lobanje i ima veliki ožiljak na glavi, ali na svu sreću uspeo je da se oporavi.

Himenez će u budućnosti morati igrati sa zaštitnom kapom, ali ono što je najvažnije jeste da se Portugalac oporavio od ove povrede i konačno vratio na teren.

Ovaj 30-godišnji napadač zaigrao je danas za "Vukove" po prvi put nakon povrede, nastupio je u pripremnoj utakmici protiv Stouk Sitija.

Stouk Siti je do prednosti stigao u 27. minutu utakmice kada je Bat zatresao mrežu "Vukova".

Ipak, samo tri minuta kasnije Vulverhempton je izjednačio na 1:1, a u centru pažnje bio je upravo Raul Himenez.

Portugalac je u prvom meču nakon povrede da gol za 1:1, a nakon što je zatresao mrežu pokazao je koliko mu znači što je uspeo dati pogodak i vratiti se na teren.