VLAHOVIĆ POGAĐA IZ SVIH POZICIJA: Srpski fudbaler postigao čak sedam golova na jednom meču (FOTO)

KAKVA PARTIJA

Fiorentina je u pripremnoj utakmici bila ubedljiva protiv niželigaša Folinja 11:0

Objavljeno: 00:20h

Fudbaleri Fiorentine slavili su u okviru priprema za narednu sezonu protiv niželigaša Folinja 11:0, a u centru pažnje bio je Dušan Vlahović.

Srpski fudbaler postigao je na ovom meču čak sedam golova. Najpre je usledio het-trik za samo devet minuta (46, 48. i 55.), da bi naredni gol za 6:0 postigao iz penala u 68. minutu.

Samo tri minuta kasnije Srbin je postigao peti gol na meču, a zatim i u 78. i 80. još dva za velikih i konačnih 11:0.

Podsetimo, Vlahović trenutno pregovara sa "ljubičastima" oko novog ugovora i blizu je realizacije.

Vlahovićevi zastupnici u novi ugovor su ubacili otkupnu klauzuli od čak 70 miliona evra, koliko će zainteresovani klub morati da plati za bivšeg igrača Partizana.