REMI SELTIKA I MIDTJILANDA: Dinamo opravdao ulogu favorita protiv Omonije (FOTO)

liga šampiona, kvalifikacije

Ferencvaroš je kao domaćin stekao solidnu zalihu protiv Žalirisa, a pobedu su još ostvarile ekipe Kluža i Rapida iz Beča

Objavljeno: 23:07h

Fudbaleri Seltika i Midtjilanda odigrali su nerešeno 1:1, u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Poveo je Seltik golom Lieli Abadua u 39. minutu, da bi izjednačenje Dancima doneo Evander u 66. minutu.

Dinamo iz Zagreba je na svom terenu pobedio kiparsku Omoniju sa 2:0, golovima Lovra Majera u 65. i Kridtijana Jakića u 85. minutu.

U ostalim mečevima, bečki Rapid je na svom terenu pobedio Spartu iz Praga sa 2:1, Ferencvaroš je takođe kao domaćin savladao Žaliris sa 2:0, Kluž je u gostima pobedio Linkoln sa 2:1, dok je u gostima slavio i Šerif protiv Alaškerta sa 1:0.