Radović ublažio katastrofu Legije u Madridu! Juve može i sa igračem manje, Dortmund izvukao pobedu u Lisabonu! (FOTO) (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA 3. KOLO

Objavljeno: 23:27h

Završeno je još jedno veče u Ligi šampiona.

Ponovo smo mogli da vidimo solidan broj golova, dosta uzbuđenja i veoma zanimljive rezultata.

Dve različite, a ipak neverovatne slike su poslali navijači Bajera i Kopenhagena u Evropu! (FOTO)

Da krenemo redom!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Fudbaleri Real Madrida savladali su Legiju rezultatom 5:1, a jedini pogodak za goste postigao je Miroslav Radović.

U isto grupi, Borusija Dortmund je uspela da pobedi Sporting u Lisabonu rezultatom 2:1.Lazar Marković je odigrao 65. minuta u dresu domaće ekipe.

Stvoreni da prave haos: Navijači Legije napravili haos usred Madrida! (VIDEO)

Lester maksimalno eksploatiše "grupu po meri". Lisice su stigle i do trećeg trijumfa, ovoga puta protiv Kopenhagena rezultatom 1:0 (Andrija Pavlović odigrao poslednjih 5 minuta), dok je Porto slavio u Brižu rezultatom 2:1.

CSKA i Monako podelili su bodove - 1:1 (Zoran Tošić odigrao 75 minuta), kao i Bajer Leverkuzen i Totenhem - 0:0.

Ono što je uradio jedan fudbaler Real Madrida niko do sada nije! (VIDEO)

Fudbaleri Dinamo Zagreba doživelu su novi poraz. Ovoga puta na Maksimiru od Sevilje - 0:1, dok je Juventus i sa igračem manje uspeo da pobedi na gostovanju u Lionu.

Do juče igrao u Partizanu, a sada je postigao pogodak protiv Real Madrida! (VIDEO)