Mora on da bude u centru pažnje: Ronaldo ismevao golmana Betisa nakon postignutog gola! (VIDEO)

vragolan iz portugala

Nakon što je zatresao mrežu Adana, Portugalac je uzeo da imitira stav golmana Betisa.

Fudbaleri Real Madrida demonstrirali su svoju snagu na utakmici protiv Betisa!

Izabranici Zinedina Zidana pobedili su rezultatom 6:1, a iako je postigao samo jedan pogodak, ponovo se u centru pažnje našao Kristijano Ronaldo.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Naime, nakon što je zatresao mrežu Adana, Portugalac je uzeo da imitira stav golmana Betisa.

Ovaj detalj možete videti na snimku na 1:24.

Šestica Real Madrida protiv Real Betisa ove subote i dalje je jedna od glavnih tema u Španjolskoj, a nakon utakmice u prvi je plan došao Cristiano Ronaldo.

eal Madrid slavio sa 6:1 na inače neugodnom gostovanju kod imenjaka, a već nakon prvih 45 minuta aktualni europski prvaci su vodili 4:0 pogocima Varanea (4), Benzeme (31), Marcela (39) i Isca (45).

U drugom dijelu je još jednom pogodio Isco, a Cristiano Ronaldo je promašivao u serijama i kako je utakmica odmicala, naravno, postajao sve nervozniji.

Na kraju je ipak stiglo olakšanje. Cristiano je u 78. minuti u svom stilu sam probio obranu Betisa, sjurio se pred Adana na golu i zabio za 6:0.

U fokus medija došla je i Ronaldova proslava nakon gola. Cristiano se toliko razveselio pogotku da je u naletu euforije bocnuo protivničkog vratara, inače bivšeg suigrača u Realu.

Adan je nakon gola dugo stajao s rukom na boku i bespomoćno gledao svoje suigrače u obrani, a Ronaldo ga je u jednom trenutku krenuo imitirati i uz to mu se prijateljski nasmijao kao da mu je to već radio na treninzima.

Pogledajte veliko veselje i simpatičan potez Portugalca.