Alaves propustio priliku da dođe u vrh, jedan Srbin igrao, drugi sedeo na klupi! (VIDEO)

Primera, 8.kolo

Zanimljivo je da su u nadoknadi vremena viđena i dva crvena kartona - prvo je isključen fudbaler domaćih Ernandez u 90. minutu, a četiri minuta kasnije isključen je igrač gostiju Huanpi
Objavljeno: 15:20h

Fudbaleri Alavesa i Malage podelili su bodove rezultatom 1:1 na meču osmog kola španske Primere.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Domaća ekipa je povela već u devetom minutu preko Dejversona koji je pogodio posle asistencije Mendeza.

Rezultat 1:0 bio je na snazi sve do 85. minuta kada je Rosales doneo bod svojoj ekipi.

Alaves je tako propustio da se popne do šeste pozicije na tabeli, dok se Malaga nalazi na 13. mestu sa devet bodova.