Goleade, crveni kartoni i promašeni penali: Na vrhu tabele Premijer lige nikada nije bilo gušće! (VIDEO)

premijer liga, 8. kolo

Kakav dan na Ostrvu! Gledaoci širom planete suuživali u svakom momentu!
Objavljeno: 18:26h

Veoma zanilmljivo bilo je i Londonu. Teo Volkot je bio strelac dva pogotka u prvom poluvremenu, ali je u 38. minutu gilfi Sigurdson smanjio na 2:1.

Mesut Ozil je povećao na 3:1 u 57., da bi novu neizvesnot uneo Baston pogotkom u 66. minutu.

Granit Džaka je isključen u 70. minuttu, ali domaćin odoleo i odneo vredna tri boda.

Lider prvenstva Mančester Siti je na veoma bizaran način ostao bez tri boda sa meča sa Evertonom.

"Karamele" u vođstvo dovodi Lukaku u 64. minutu, ali domaćin preko Nolita šest minuta kasnije stiže do boda.

"Građani" su promašili čak dva penala na ovom meču, tačnije De Brujne z 43. minutu, odnosno Aguero u 70.