ZVEZDA SLAVILA I U DRUGOJ PROVERI: Penali, brukanje Garsije i MAT KANGE - SRUŠEN ARIS!

pripreme

Sledeći meč na pripremama igraju u ponedeljak protiv rumunskog Argesa

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Aris iz Soluna 2:1 (0:0) u prijateljskoj utakmici odigranoj u Austriji.

Tim Dejana Stankovića, posle trijumfa nad GAK-om (4:0), upisao je novu pobedu na pripremama i to u uzbudljivom drugom poluvremenu.

Viđena su čak tri penala, dva za Aris, od kojih je jedan promašio bivši Zvezdin igrač Mateo Garsija. Obrukao se Argetntinac u 76. minutu kada je prebacio ceo gol crveno-belih iz penala skrivljenog od Miloša Degeneka.

Samo nekoliko minuta kasnije Danijel Bertoljo je iskoristio neopreznost Sekua Sanoga i njegovo povlačenje u kaznenom prostoru, za izjednačenje iz drugog penala za Aris.

Time je "odgovorio" na pogodak Srđana Babića glavom posle jednog prekida, što mu je bio prvi po povratku iz Portugalije.

Pobedu Zvezdi je doneo Gelor Kanga iz penala devet minuta pre kraja, nakon što je fauliran Aksel Bakajoko.

Izabranici Dejana Stankovića mogli su i ubedjivije da slave da se nije ispromašivao Nikola Krstović u prvom delu.

Sledeći meč na pripremama igraju u ponedeljak protiv rumunskog Argesa.