ORIO SE UB OD STRAHOVITIH JAUKA: Fudbaler Jedinstva se srušio na terenu i kukao od bolova - REAGOVALA HITNA POMOĆ!

STRAŠNO

Jedinstvo je, inače, slavilo rezultatom 1:0 golom Boškovića u 8. minutu, zauzeli su na kraju drugo mesto u Srpskoj ligi Zapad.

Na utakmici poslednjeg kola Srpske lige Zapad između Jedinstva i Mačve iz Bogatića, fudbaler Ubljana Miloš Marinković doživeo je strahovitu povredu.

Naime, igrao se 13. minut kada je Jedinstvo bilo u napadu, da bi Marinković u jednom trenutku pao i krenuo da vrišti od bolova.

Sudija je odmah pokazao na klupu i pozvao lekarsku službu koja je "brzinom munje" utrčala na teren.

Nekoliko trenutaka kasnije saigrači su Marinkovića izneli sa terena, ispraćen je aplauzima publike na stadionu "Dragan Džajić", da bi Hitna pomoć ekspresno odvezla u bolnicu.