MUSLINOVI ORLOVI NAMAGARČILI MOLDAVCE: Dušan Tadić je novi idol nacije! (VIDEO) (FOTO)

2. kolo kvalifikacija za sp

Ukoliko Srbija ovoliko prisebno bude ulazila u sve mečeve do kraja kvalifikacija, zime ne bi trebalo da bude...

20. minut - Srbija vodi sa 1:0! Ne baš zasluženo, jer je Moldavija imala više od igre, ali je Dušan Tadić iskoristio veliku grešku u postavci moldavskog tima i uposlio Kostića kojem nije bilo teško da se pet metara ubaci loptu u prazan gol!

16. minut - Neverovatno je koliko igrači Moldavije više žele da dođu do lopte u svakom duelu od izabranika Slavoljuba Muslina!

14. minut - Nova velika šansa za Moldaviju! Imali smo mnogo sreće, jer je lopta rikošetirala po petercu Vladimira Stojkovića!

10. minut - Probao je Aleksandar Kolarov da iznenadi Čebanua, ali je ovaj ponovo bio skoncentrisan, pa je uhvatio njegov šut sa 30-ak metara iz slobodnjaka!

Ovako trenutno izgledaju igrači Srbije na terenu u Kišinjevu :)

7. minut - Prvi pokušaj reprezentacije Srbije! Aleksandar Kolarov je odlično centrirao na drugu stativu sa nekih 40 metara iskosa, Jagoš Vuković je probao glavom, ali je golman Ćebanu bio priseban i lagano je uhvatio loptu!

5. minut - Srbija nikako da spoji više od dva pasa! Nadamo se da je to samo početna trema!

3. minut - Moldavci su mnogo bolje otvorili meč, što ništa ne mora da znači, ali su sada imali opasan napad i po levom boku!

2. minut - Dobar napad Moldavije po desnom boku, ali ništa od toga, jer se Bugajev našao u nedozvoljenoj poziciji!

20:45 - Utakmica je počela! Srećno, Orlovi!

20:38 - Evo i kakvi su uslovi za igru u Kišinjevu!