GOLMAN POKUŠAO DA NASAMARI I PROTIVNIKA I SUDIJU: Međutim, samo se izblamirao - NESVAKIDAŠNJE BRANJENJE PENALA!

Šta ti bi, čoveče

Ovo je svakako nešto što se ne viđa često u svetu fudbala

Nesvakidašnja scena dolazi nam iz jedne od brazilskih liga sa meča Comercijala - Kosta Rike.

Gosti su ovaj meč dobili sa 4:1, a ogromnu pažnju privukao je golman Comercijala Martins, koji je na neobičan način pokušao da odbrani svoju mrežu.

Gosti su u 45. minutu dobili penal. Martins nije čekao da protivnički fudbaler šutira već je krenuo prema njemu kako bi zaustavio udarac.

U tome na kraju nije uspeo. Napadač Kosta RiKe Žozinjo pogodio je penal za 1:1, da bi u nastavku utakmice njegov tim došao do pobede.

Naravno, da je Martins odbranio udarac, sudija bi ponovio penal. Bio je spreman da to napravi, ali gol je postignut i on je pokazao na centar.

Ovo je svakako nešto što se ne viđa često u svetu fudbala.