ČUKA I TSC POBEDAMA ZAOKRUŽILI ODLIČNU SEZONU: Kolumbijac rešio duel Mačve i Zlatibora!

superliga srbije, 38. kolo

Ako Vojvodina sutra ne savlada Proleter, zauzeti treće mesto u konačnom plasmanu

Čukarički je pobedom u 38. kolu Superlige Srbije završio odličnu sezonu u kojoj će, ako Vojvodina sutra ne savlada Proleter, zauzeti treće mesto na tabeli.

Tim sa Banovog brda je pobedio Radnik iz Surdulice sa 2:1. Solidnu prednost domaći su stekli golovima Lukića u 32. i Pantića u 36. minutu, a gol za goste koji su šesti na tabeli sa 55 bodova postihgao je Spasić u 72. minutu.

I TSC je trijumfom 2:1 krunisao odličnu sezonu. Banjac u 17. i Lukić u 58. minutu iz penala doneli su pobedu nad Inđijom za koje je strelac bio Dimitrov u 34. minutu.

Tim iz Bačke Topole je izvesno peti u konačnom plasmanu sa 58 poena, a Inđija je 17. i seli se u niži rang.

Isto važi i za Mačvui i Zlatibor koje je u međusobnom duelu razdvojio gol Kolumbijca Ortizau 78. minutu.