UZBUDLJIVO VEČE NA BENTEGODIJU: Verona dva puta vodila , ali nije pobedila Mihajlovićevu Bolonju!

37. kolo serija A

Poslednja utakmica pretposlednjeg kola

Fudbaleri Verone i Bolonje odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici 37. kola italijanskog prvenstva.

Domaća Verona povela je u drugom minutu golom Davidea Faraonija, a izjednačio je Lorenco De Silvestri u 32. minutu.

Novo vođstvo Veroni doneo je Nikola Kalinić u 53. minutu, posle asistencije Darka Lazovića, a bod ekipi Siniše Mihajlovića obezbedio je Rodrigo Palasio pogotkom u 82. minutu.

Obe ekipe su 11. put u Seriji A ove sezone odigrale nerešeno, Verona zauzima 10. mesto na tabeli sa 44 boda, a Bolonja je 11. sa 41 bodom.

U poslednjem kolu, narednog vikenda, Bolonja će dočekati Juventus, a Verona će igrati na gostujućem terenu protiv Napolija.