SADIK SE UMALO NIJE POBIO NA TERENU ZBOG SLOBODNJAKA! Saigrač mu nije dao loptu, Nigerijac je zbog toga poludeo

to je želja za golovima

Umar Sadik je ušao u konflikt sa Brajanom Rodrigezom kada mu ovaj nije dozvolio da izvede slobodan udarac. Ova prepirka umalo nije eskalirala u tuču, tako da su saigrači morali da ih razdvajaju.

Sve se to dogodilo na utakmici protiv Albasetea koja je završena rezultatom 1:1.

Sporni trenutak je bio u drugom poluvremenu, jer je Urugvajac ušao u igru u 67. minutu.

Između njih dvojice vlada velika netrpeljivost jer sem ovog incidenta, odbili su da asistiraju jedan drugom u dve situacije koje su mogle da donesu pogodak za Almeriju. Pravdajući se da nisu videli jedan drugog.

Umar Sadik je trenutno na broju od 18 golova ove sezone. A njegove partije pomno prate u Partizanu jer u slučaju da Nigerijac ove sezone postigne 20 ili više golova, u kasu kluba iz Humske će se sliti 500. 000 evra, dok bi najviše odgovaralo da se Almerija plasira u Primeru jer bi tada stiglo na račun čak 4. 000. 000 evra. Ostalo je tri kola do kraja Srgunde, Almerija je trenutno na trećem mestu sa osam bodova manje od druge Majorke.