RADONJIĆ ASISTIRAO, HERTA POBEGLA IZ OPASNE ZONE: Šalke igra za čast, ali porazi ne prestaju! (VIDEO)

bundesliga, 31. kolo

Herta je posle preokreta ostvarila važnu pobedu na gostovanju fenjerašu Šalkeu 2:1 (1:1), u zaostaloj utakmici 31. kola Bundeslige.

"Rudari" su poveli u šestom minutu golom Harita na dodavanje Kolašinca.

Izjednačio je Bojatau 18. minutu, a pobedu Berlincima doneo je u 78. minutu Ngankam na asistenciju Nemanje Radonjića koji je bio na terenu do 89. minuta.

Herta je meč završila sa igračem manje jer je zbog dva žuta kartona isključen Lukebakio.

Šalke je odavno ispao iz lige jer ima samo 13 bodova, a Herta se popela na 13. poziciju sa 34 boda, ali još nije obezbedila opstanak.