AUSTRIJSKI SRBIN NOVIM GOLOM REŠIO MEČ: Opet doneo bodove Štutgartu i zadao glavobolju Augzburgu! (VIDEO)

bundesliga, 32. kolo

Gosti su trenutno 13. ali sa jednom, odnosno dve utakmice više od rivala u borbi za opstanak

Štutgart je večeras na svom terenu pobedio ekipu Augzburga sa 2:1, u meču 32. kola Bundeslige.

Domaći tim je poveo golom Filipa Forstera u 11. minutu, da bi izjednačenje Augsburgu doneo Florijan Niderlehner u 59. minutu meča.

Pobedu "Švabama" doneo je austrijski reprezentativac srpskog porekla Saša Kalajdžić u 74. minutu.

Štutgart je deveti na tabeli Bundeslige sa 42 boda, dok je Augsburg 13. sa 33 boda.