Arsenal u poslednjem minutu do pobede, Totenhem odučio Siti od fudbala i jalovi Junajted i Lester! (VIDEO)

Premijer liga 7. kolo

Košćelni spasio Vengera srećnim golom u sudijskoj nadoknadi, "građani" poraženi od "pevaca", a Lester i "crveni đavoli" nisu se proslavili
Objavljeno: 19:42h

Posle kiksa Mančester junajteda protiv Stouka 1:1, kiksnuo je i gradski rival Siti koji je ubedljivo poražen od Totenhema 2:0, a Arsenal se provukao kroz "iglene uši" na gostovanju Barnliju 1:0, dok je Lester opet razočarao i odigrao bez golova protiv Sautemptona.

Prepričavaće se narednih dana trijumf "tobdžija" protiv povratnika u Premijer ligu do koga su došli u sudijskoj nadoknadi vremena zahvaljujući Loranu Košćelnom.

Francuz je spasio Arsena Vengera uspevši da zatrese mrežu u 3. minutu sudijske nadoknade i to uguravši loptu na jedvite jade u mrežu.