RAD UZVRATIO UDARAC ZVEZDI I STIGAO DO VELIKOG BODA: Šampion još čeka stotku - malo i dva gola prednosti! (VIDEO)

superliga srbije, 35. kolo

Banjičani su se razigrali tek kad su se našli u zaostatku

Objavljeno: 20:04h

Rad i Crvena zvezda su odigrali nerešeno 2:2 (1:2) u poslednjoj utakmici današnjeg programa 35. kola Superlige Srbije.

Stari-novi šampion je dominirao u prvih pola sata, ali je Milan Pavkov promašio niz prilika, isticao sa Kahriman na golu "Građevinara".

Do vođstva su ipak stigli golom Filipa Falka u 31. minutu, a u 42. je Pavkov konačno zatresao mrežu i nagovestio novi trijumf crveno-belih.

Ipak, već u sledećem napadu smanjio je Nemanja Mladenović.

U nastavku je Rad povremeno pretio, a onda i stigao do izjednačenja posle odličnog šuta Marka Šarića u 74. minutu.

Zvezda je imala još jednu dobru šansu preko Falćinelija, ali je tim sa Banjice uspeo da osvoji vredan bod u borbi za opstanak.

1 / 4 Foto: Starsport / Peđa Milosavljević

Sada su 15. sa 43 boda, a klub sa Marakane prvi sa 99 bodova.