BIG SEM NE MOŽE SVAKI PUT DA USPE, VBA PRED ISPADANJEM! Čekićari i dalje u igri za Ligu šampiona (VIDEO)

34. kolo premijer ligA

Večeras se sastaju Barnli i Vest Hem

Fudbaleri Vest Bromviča i Vulverhemptona odigrali su večeras nerešeno 1:1, u 34. kolu engleske Premijer lige.

Poveo je Vulverhempton u drugom minutu nadoknade poluvremena golom Fabia Silve, da bi Vest Bromvič izjednačio golom Mbaja Dijanja u 62. minutu.

Vest Bromvič je 19. sa 26 poena, dok je Vulverhempton sa 42 boda na 12. mestu.

U narednom kolu, Vest Bromvič će gostovati Arsenalu, dok će Vulverhempton dočekati Brajton.

Fudbaleri Vest Hema pobedili su večeras u gostima Barnli sa 2:1, u 34. kolu engleske Premijer lige.

Dvostruki strelac za Vest Hem bio je Majkl Antonio u 21. i 29 minutu, dok je gol za Barnli postigao Kris Vud iz penala u 19. minutu.

Vest Hem je peti sa 58 poena, dok je Barnli sa 36 bodova na 16. mestu.