ARSENAL PRESKOČIO NJUKASL: Pogled na tabelu u depresiju baca sve njihove navijače! Dominacija Bejla

premijer liga

Fudbaleri Arsenala pobedili su danas na gostujućem terenu Njukasl sa 2:0, u utakmici 34. kola Premijer lige.

Arsenal je poveo u šestom minutu golom Mohameda Elnenija, a pobedu je obezbedio Pjer Emerik Obamejang u 66. minutu.

Crno-beli su utakmicu završili sa desetoricom, pošto je u 90. minutu crveni karton dobio Fabijan Šer.

Londonska ekipa ima 14 pobeda i popela se na deveto mesto na tabeli sa 49 bodova.

Njukasl je pretrpeo 16. poraz i prvi je iznad zone ispadanja, na 17. mestu sa 36 bodova, devet više od Fulama koji je prvi ispod crte.

Fudbaleri Totenhema pobedili su kao domaćini Šefild junajted sa 4:0, u 34. kolu engleske Premijer lige.

Golove za Totenhem su postigli Geret Bejl u 36, 61, 69. i ;Heung-Min Son u 77. minutu.

Totenhem je upisao 16. pobedu u prvenstvu i sa 56 poena zauzima petu poziciju, dok je Šefild junajted na poslednjem, 20. mestu sa 17 bodova.

U narednom kolu, Totenhem će gostovati Lidsu, dok će Šefild dočekati Kristal Palas.