BIVŠI NAPADAČ PARTIZANA DAJE GOLOVE K'O OD ŠALE: Dao dva komada za osam minuta, treći je strelac lige! (VIDEO)

golgeter

Almerija je ipak propustila da ostvari trijumf

Umar Sadik nastavlja da trese mreže u dresu Almerije. Ova ekipa je na svom terenu utakmicu 37. kola španske Segunde igrala nerešeno sa Ovijedom (2:2), a prvo poluvreme obeležio je bivši igrač Partizana koji je postigao oba gola crveno-belih.

Prvo Almerija nije iskoristila penal, ali kjada je dobila drugi u 22. minutu, odgovornost je preuzeo Nigerijac i nije pogrešio.

Samo osam minuta kasnije opet je Sadik bio strelac, šutem iskosa sa leve strane, uz kontakt lopte sa odbrambenim fudbalerom.

Ovo je nekadašnjem napadaču Partizana 18. gol ove sezone dok je prvi strelac lige Uroš Đurđević sa 21 pogotkom, a Raul de Tomas je postigao 20.

Almerija je ipak prokockala ovu prednost u nastavku isve je izvesnije da će kroz plej-of morati da izbori povratak u Primeru.

Trenutno je treća na tabeli Segunde sa 63 boda, Espanjol je prvi sa 74 boda, dok Majorka ima 71 na drugom mestu.

Ekipe od trećeg do šestog mesta će se boriti za poslednju vizu za najjači rang.