PORAZ ZLATIBORA KOJI IH DEFINITIVNO VRAĆA U PRVU LIGU! Pazarci sa realnim šansama za opstanak

33. kolo superliga srbije

Pazar u 34. kolu dočekuje ekipu Voždovca, a Zlatibor gostuje Bačkoj

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas u Užicu ekipu Zlatibora sa 1:0, u prvoj utakmici 33. kola Super lige Srbije.

Novi Pazar je u 55. minutu stigao do svog prvog ovosezonskog trijumfa na strani, a pogodak iz slobodnog udarca sa oko 25 metara postigao je Nikola Vlajković.

Pazar je u 21. minutu ostao sa igračem manje jer je Marko Marinković isključen zbog prekršaja nad Vasilijem Janjićem, u trenutku kada je igrač Zlatibora po mišljenju sudije Miloša Milanovića bio najbliži gostujućem golu.

Novopazarci će prenoćiti na 12. poziciji sa 39 bodova, dok je Zlatibor na 18. mestu sa 22 boda i već je ispao iz elitnog takmičenja.

Pazar u 34. kolu dočekuje ekipu Voždovca, a Zlatibor gostuje Bačkoj.