FULAM BАŠ NIJE IMAO SREĆE: Mitrovićev tim ostao bez pobede, MANČESTER bolji od Barnila na ''Teatru snova''!

premijer liga, 32. kolo

Srpski reprezentativac nije ulazio u igru

Objavljeno: 20:30h

Fudbaleri Arsenala i Fulama odigrali su danas nerešeno 1:1, u meču 32. kola Premijer lige.

Arsenal je bio bolji u prvom poluvremenu, ali su gosti stigli do prednosti golom sa penala Džoša Madža u 59. minutu,

Bod Arsenalu doneo Edi Nketia u sedmom minutu nadoknade vremena. Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović nije ulazio u igru.

Na tabeli Premijer lige Arsenal je deveti sa 46 bodova, dok je Fulam na 18. mestu u zoni ispadanja, sa 27 bodova.

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas kao domaćini Barnli sa 3:1, u 32. kolu engleske Premijer lige.

Golove za Mančester su postigli Mejson Grinvud u 48. i 84. i Edison Kavani u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Strelac za Barnli bio je Džejms Tarkovski u 50. minutu.

Mančester je drugi sa 66 poena, osam manje od prvoplasiranog Mančester sitija, dok je Barnli 17. sa 33 boda.

U narednom kolu, Mančester će gostovati Lidsu, dok će Barnli gostovati Vulverhemptonu.