GOLČINA LAZOVIĆA NEDOVOLJNA NI ZA BOD PROTIV SAMPDORIJE: U ludom meču Kaljari u nadoknadi preokrenuo protiv Parme!

31. kolo, Serija a

Puno golova danas na "čizmi"

Fudbaleri Sampdorije pobedili su danas na svom terenu ekipu Verone sa 3:1, u utakmici 31. kola italijanske Serije A.

Srpski fudbaler Darko Lazović doneo je prednost Veroni golom u 13. minutu, ali je domaći tim preokrenuo rezultat u drugom poluvremenu.

Strelci za Sampdoriju bili su Jakub Jankto u 46, Manolo Gabijadini u 73. minutu sa penala i Morten Torsbi u 82. minutu.

Verona je deveta na tabeli sa 41 bodom, dok je Sampdorija poziciju ispod sa dva boda manje.

Fudbaleri Udinezea slavili su u gostima protiv Krotonea sa 2:1.

Udineze je poveo u 41. minutu golom Rodriga De Paula, izjednačio je Simi u 68. minutu sa bele tačke, da bi De Paul drugim pogotkom na meču u 74. minutu doneo pobedu svojoj ekipi.

Ekipa Udinezea je 11. tim Serije A sa 36 bodova, dok je Krotone poslednji sa samo 15 osvojenih bodova.

Fudbaleri Sasuola pobedili su danas Fijorentinu sa 3:1.

Viola je vodila na poluvremena golom Đakoma Bonaventure u 31. minutu.

Domeniko Berardi je sa dva gola, u 59. i 62. minutu, oba puta iz penala, doneo preokret Sasuolu.

Konačan rezultat u 75. minutu je postavio Maksim Lopes.

Srpski fudbaler Filip Đuričić igrao je do 46. minuta za Sasuolo, dok su Nikola Milenković i Dušan Vlahović bili celu utkamicu u timu Fiorentine.

Sasuolo je osmi na tabeli sa 46 bodova, dok Fiorentina sa 30 zauzima 15. mesto u prvenstvu Italije.

Fudbaleri Kaljarija pobedili su večeras Parmu u gostima sa 4:3

Kaljari je do pobede došao preokretom u nadoknadi, kada su strelci bili Gaston Pereiro i Alberto Čeri.

Pereiro je strelac bio u 92, a Čeri u 94. minutu.

Parma je prethodno imala dva gola prednosti, a strelci su bili Đuzepe Pecela u petom i Juraj Kucka u 31. minutu.

Kaljari je smanjio zaostatak do poluvremena, golom Leonarda Pavoletija u 39. minutu.

Denis Man je u 59. minutu povećao na 3:1.

Potom je Razvan Marin smanjio na 3:2 u 66. minutu, pre nego što je Pereiro u nadoknadi izjednačio.